Sprzęt BHP

Różnego rodzaju przyłbice spawalnicze, apteczki i gaśnice - zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów, które zapewniają większe bezpieczeństwo i podnoszą komfort pracy. Sprzęt BHP jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania każdej firmy.

Sprzęt BHP W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Przyłbica spawalnicza

    Przyłbica spawalnicza ochrania oczy, twarz i głowę osób pracujących ze sprzętem spawalniczym, które są narażone na wysokie temperatury i bardzo jasne światło. Przyłbice spawalnicze wykonane są zwykle z tworzyw sztucznych, wzmocnionych włóknem szklanym, są lekkie i odporne na zniszczenia mechaniczne. Przyłbica spawalnicza stanowi obowiązkowy element ochronny spawaczów, mechaników i innych osób które narażone są na niekorzystne warunki.

  • Gaśnice

    Szeroki wybór gaśnic różnego typu: gaśnice proszkowe, gaśnice pianowe, gaśnice śniegowe oraz gaśnice wodno mgłowe. Niezbędna pomoc w każdym zakładzie pracy, szczególnie w miejscach o wysokim ryzyku pożaru, a także we wszystkich garażach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą gaśnic.

  • Apteczki

    Zgodnie z wymogami BHP w każdym zakładzie pracy w widocznym miejscu musi znajdować się apteczka. Przepisy określają co dokładnie powinno się w niej znaleźć. Dobrze wyposażona apteczka stanowi ogromną pomoc dla wszystkich osób, które w miejscu pracy doznają urazu. Często apteczki wyposażone są w schemat pierwszej pomocy, który często okazuje się być niezbędny w sytuacji gdy zagrożone jest zdrowie współpracownika.