Akcesoria BHP

Akcesoria BHP to ogólna nazwa produktów, które zwiększają bezpieczeństwo pracowników w trudnych i niekorzystnych warunkach pracy. W naszej ofercie akcesoriów BHP znajdują się kaski ochronne, słuchawki ochronne, zatyczki do uszu, drzewołazy i inne produkty, które sprawią że praca staje się bezpieczniejsza.

Akcesoria BHP W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Drzewołazy

  Drzewołazy stanowią ogromną pomoc dla wszystkich osób, które pracują na wysokościach. Drzewołazy pomagają ochraniać nogi przed urazami, ułatwiają wspinaczkę na drzewa i zapewniają większy komfort podczas wykonywanej pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą drzewołazów.

 • Nauszniki Ochronne

  Nauszniki ochronne są wielką pomocą dla wszystkich osób, które pracują w warunkach o podwyższonym poziomie hałasu. Nauszniki ochronne powinny być skuteczne, wygodne i higieniczne. Oferowane przez nas nauszniki świetnie pomogą wszystkim pracownikom na lotniskach, pracujących na placach budowy i elektrowniach i innych miejscach, w których ochrona słuchu jest koniecznością. Oferujemy także nauszniki ochronne połączone z kaskiem, dla wszystkich tych, którym potrzebna jest dodatkowa ochrona.

 • Stopery do uszu

  Stopery do uszu są dużą pomocą dla wszystkich osób, które przez zdecydowaną większość czasu w pracy są narażone na wysoki poziom decybeli lub mają hałaśliwe zainteresowania, np. strzelectwo. Stopery do uszu są wygodne w użytkowaniu i przy prawidłowym ich stosowaniu bezpieczne dla naszego zdrowia. Dobre stopery do uszu są przede wszystkim proste i wygodne w użytkowaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • Hełmy ochronne

  Ochrona głowy jest najważniejsza dla każdego, kto pracuje w warunkach zagrażających zdrowiu. Hełm ochronny, czy też kask ochronny to obowiązkowy element stroju każdej osoby pracującej na wysokości, a także dla strażaków. Oferujemy różnego rodzaju kaski ochronne i hełmy ochronne, dla kompleksowej ochrony głowy i twarzy osób pracujących w trudnych warunkach. Hełm ochronny lub kask ochronny, zapewnia bezpieczeństwo dla twojego zdrowia i życia.

 • Ochronniki słuchu

  Ochronniki słuchu to często ogólna nazwa stosowana w celu określenia wszelkiego sprzętu, który pomaga w ochronie zmysłu słuchu podczas wszelkiego rodzaju prac. Ochronniki słuchu to zatem zarówno zatyczki do uszu, hełmy lub kaski ochronne ze słuchawkami, słuchawki chroniące słuch, ale także specjalne indywidualnie wyprofilowane żelowe zatyczki do uszu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ochronników słuchu.