Odzież robocza

Odzież robocza zapewnia bezpieczeństwo i komfort pracy. Odzież robocza niezbędna jest wszędzie tam gdzie istnieje ryzyko kontaktu z substancjami szkodliwymi, zagrożenie zdrowia spowodowane ekstremalnymi warunkami atmosferycznymi oraz w czasie pracy z żywnością. Koszule, spodnie, fartuchy, czapki oraz obuwie, często w kilku kolorach do wyboru, to...

Odzież robocza zapewnia bezpieczeństwo i komfort pracy. Odzież robocza niezbędna jest wszędzie tam gdzie istnieje ryzyko kontaktu z substancjami szkodliwymi, zagrożenie zdrowia spowodowane ekstremalnymi warunkami atmosferycznymi oraz w czasie pracy z żywnością. Koszule, spodnie, fartuchy, czapki oraz obuwie, często w kilku kolorach do wyboru, to wszystko odnajdą Państwo w naszym sklepie.

Więcej

Odzież robocza W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Odzież gastronomiczna

    Odzież gastronomiczna jest niezbędna we wszystkich zawodach w których pracownik ma kontakt z żywnością. Dotyczy to zarówno kucharzy, pracowników kuchni, jak i kelnerów i kelnerek. Dużą rolę w przypadku odzieży gastronomicznej odgrywa jej wygoda oraz schludny wygląd, który jest często wizytówką naszej restauracji czy hotelu. Oferowana przez nas odzież gastronomiczna to produkty wysokiej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z oferowaną przez nasz sklep odzieżą gastronomiczną.

  • Fartuchy Ochronne

    Odzież ochronna stanowi najważniejszy element ubioru osób, pracujących w trudnych i wymagających warunkach. Odzież ochronna charakteryzuje się tym, że jest wygodna i łatwa do czyszczenia. W zależności od tego co jakiego zawodu jest dedykowana ochrania przed szkodliwym działaniem wysokich temperatur, możliwością zakażenia, czy zbyt niską temperaturą. Odzież ochronna dla osób, pracujących w pobliżu dróg i innych słabo widocznych miejscach jest wyposażona w elementy odblaskowe.