Rękawice robocze

Rękawice robocze są dużą pomocą nie tylko dla osób, które narażone są na pracę w niekorzystnych warunkach atmosferycznych, w wysokiej temperaturze lub z ciężkim sprzętem, ale także przy pracach wymagający kontaktu z żywnością czy środkami sprzątającymi. W zależności od zastosowania rękawice robocze mają różne właściwości, pomocne w poszczególnyc...

Rękawice robocze są dużą pomocą nie tylko dla osób, które narażone są na pracę w niekorzystnych warunkach atmosferycznych, w wysokiej temperaturze lub z ciężkim sprzętem, ale także przy pracach wymagający kontaktu z żywnością czy środkami sprzątającymi. W zależności od zastosowania rękawice robocze mają różne właściwości, pomocne w poszczególnych zawodach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rękawic ochronnych.

Więcej

Rękawice robocze W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Rękawice spawalnicze

    Ochrona rąk i dłoni w niektórych zawodach jest obowiązkowa  i nie można jej przeceniać. Podczas prac ze spawarką bardzo łatwo o uraz dłoni, spowodowany wysoką temperaturą, odpryskami metalu, iskrami, ogniw, a także o urazy mechaniczne. Wychodzą naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy rękawice jedno-, trzy- i pięciopalcowe znanych firm. Rękawice spawalnicze produkowane są zwykle z różnego gatunku skór, najmocniejsze szyte nićmi Kevlar, w celu zapewnienia maksimum bezpieczeństwa.