Obuwie robocze

W niektórych zawodach specjalne buty robocze są koniecznością. W pracy w magazynach, na budowie i w innych zawodach, ochrona i wygoda stóp jest bardzo istotna. W naszej ofercie posiadamy obuwie ochronne i obuwie robocze dla różnych osób pracujących w różnych warunkach, oferujemy lekkie i ciężkie obuwie ochronne, buty taktyczne i kalosze. W naszy...

W niektórych zawodach specjalne buty robocze są koniecznością. W pracy w magazynach, na budowie i w innych zawodach, ochrona i wygoda stóp jest bardzo istotna. W naszej ofercie posiadamy obuwie ochronne i obuwie robocze dla różnych osób pracujących w różnych warunkach, oferujemy lekkie i ciężkie obuwie ochronne, buty taktyczne i kalosze. W naszym sklepie można zakupić także środki pielęgnacyjne.

Więcej

Obuwie robocze W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Buty Taktyczne

    Obuwie stanowi jeden z ważniejszych elementów stroju. Zapewnia ochronę stóp przed urazami i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Buty taktyczne zwykle produkowane są w kolorze czarnym i zwyczajowo noszone przez policję, staż miejską i wojsko. Elementem charakterystycznym butów taktycznych jest ich gruba, kilkuwarstwowa podeszwa, komfort użytkowania oraz wysoka ochrona przed wszelkimi ekstremalnymi warunkami pogodowymi.